Hakkımızda

Biz Kimiz

Her şeyden önce işimizi seven, bundan dolayı çalışırken yorulan değil, çalışırken dinlenen insanlarız. Genç ve Tecrübeli bir ekibiz. Klişeleşmiş beyinlerin yanında senelerce çalışıp, sonra kendi işimizi kuran ve o fikirlerden vaz geçemeyen insanlardan değil de, üniversiteden mezun olduktan sonra kısa zaman içinde kendi işimizi kuran kendi işimizin patronlarıyız. Hayallerimizin peşinde koşan genç girişimcileriz. 2012 den beri her gün en iyisini yapmaya çalıştık ve her zaman her geçen günde en iyisini yapmaya çalışacağız. Bilgiye ulaşmak, en öncelikli hedefimiz, genç girişimciler olduğumuz içinde bu konuda çok şanslıyız.

Nasıl Çalışıyoruz

Çalışırken ne yapıyoruz. Sadece çalışırken değil, her zaman aklımıza ne gelirse, canımız ne yapmak isterse onu yapıyoruz. Mesela, son ses müzik dinliyoruz. Çiğ köfte sipariş edip mideye indiriyoruz. Pasta alıyoruz. Kapımızın önünden geçen pilavcıdan pilav alıp yiyoruz. Bazı günler çalışmak çok istemezsek eğer internette takılıyoruz. Multiplayer Age of Empire oynuyoruz. (bilen bilir) Kahve içiyoruz vs.

Bizi en çok mutlu eden şey… Bize çok para kazandıran değil, Bizimle çalıştığı için mutlu olan insanlarla çalışmak istiyoruz biz. İŞ KOLİK DEĞİLİZ… Enerjimizi genellikle yaptığımız tasarımlar dizaynlar ve çizimlerle atıyoruz.

Bizimle çalışan veya çalışmaya başlamak isteyen iş ortaklarımıza, hallederiz, yaparız, çok kolay, hemen hallederiz vs. demedik. Bildiğimiz konulara, biliyoruz. Bilmediğimiz konulara ise, bu konuyu bilmiyoruz ama öğrenmemiz çok uzun sürmez diye cevap veriyoruz ve inanın bildiğini söyleyen insanlardan hem daha hızlı hem de daha güzel sonuçlar alıyoruz. En iyi bildiğimiz şey, bilmediklerimiz.

Resim
X